Diensten Onze werkwijze Referenties Events Over ons Afspraak plannen
← Alle artikelen
8 februari 2021 · bijgewerkt op 15 september 2026

Content maken op je LinkedIn-bedrijfspagina

Een LinkedIn-bedrijfspagina is de plek waar je bedrijf zelf publiceert, los van de profielen van medewerkers. Het gebruik van LinkedIn is de afgelopen jaren sterk toegenomen: er wordt meer content gedeeld en meer geadverteerd, en waar persoonlijk contact wegvalt, wordt de relatie online onderhouden. Zo bleef ook Fendorse zakelijk zichtbaar. LinkedIn voegde in die periode functies toe om content te maken en te presenteren; die zetten wij dagelijks in binnen content marketing.

Veel bedrijven houden je via hun bedrijfspagina op de hoogte van hun ontwikkelingen. Dit zijn de functies die je daarbij helpen.

Krijg meer volgers vanuit je eigen netwerk

Je kunt al enige tijd 100 connecties uitnodigen om je bedrijfspagina te gaan volgen. Dit aantal is verhoogd tot maximaal 250 credits, wat betekent dat je nu 250 connecties kunt uitnodigen per maand.

Daarnaast heb je de mogelijkheid om te filteren tussen je connecties. Eerst had je een lijst met alle connecties. Je kunt de connecties nu filteren op: locatie, huidige bedrijven, onderwijsinstellingen en bedrijfstakken. Zo kun je bijvoorbeeld alle connecties uitnodigen die werkzaam zijn in de financiële sector in de Randstad. Aan de rechterkant zie je de totaal aangevinkte lijst, waar je eventueel nog een persoon kunt verwijderen mocht je hem of haar niet willen uitnodigen.

Wijs verschillende beheerdersrollen toe

De beheerdersrollen zijn uitgebreid. Voeg beheerders toe die geen deel uitmaken van je netwerk via betaalde media beheerders. Zij maken betaalde content met andere LinkedIn-tools en hebben geen toegang tot de beheerders weergave.

Pagina beheerders kunnen de volgende rollen hebben met verschillende machtigingsniveaus; hogere beheerder (rechten om de pagina te bewerken en alle beheerders te managen), content beheerder (plaatsen en beheren van content, reacties en statistieken exporteren) en analist (alleen statistieken weergeven en exporteren).

Presenteer jouw product of dienst via de bedrijfspagina

LinkedIn heeft een product tabblad aangekondigd, welke wordt toegevoegd in het menu van bedrijfspagina’s. Het is een speciale ruimte om je productaanbod te presenteren, waar je beoordelingen, recensies en productaanbevelingen onder de aandacht kunt brengen. Met het product tabblad kun je ook leads genereren door middel van een aangepaste call-to-action knop, zoals een demo aanvraag of contactformulier.

Het doel is om een vertrouwd overzicht te creëren voor de producten met beoordelingen die door de LinkedIn gebruikers worden gegeven. Op basis van bestaande gegevens van zowel de bedrijfswebsite als de LinkedIn bedrijfspagina wordt het productaanbod samengesteld.

Dit jaar staan er nog meer nieuwe functionaliteiten op de planning voor LinkedIn. Volg ons op LinkedIn om op de hoogte te blijven!

Lees ook: Goed vindbaar worden op LinkedIn

Fendorse is gespecialiseerd in lead generation en online marketing. Wij helpen MKB bedrijven met het genereren van gekwalificeerde leads. Ben je benieuwd wat we voor jouw organisatie kunnen betekenen? Maak dan meteen een 

afspraak

 of volg ons op 

LinkedIn

.

Reageer en deel als bedrijfspagina

Op LinkedIn kun je met één klik wisselen tussen je persoonlijke profiel en de bedrijfspagina die je beheert. Daarna kun je liken, reageren en delen uit naam van je bedrijf. Dat is een kleine handeling met een groot effect op je naamsbekendheid: elke reactie draagt de naam van je bedrijf.

Gebruik het om waardering te tonen aan partners en medewerkers die jouw berichten delen, en om kort te reageren als je bedrijf ergens wordt genoemd. Zo blijft je pagina zichtbaar zonder dat je elke dag zelf hoeft te posten. Hoe je met een hashtag nog verder komt, lees je in dit artikel.

Wat betekent dit voor jouw bedrijf?

In een half uur zie je wie in jouw markt interessant is.

Plan een gesprek
Fenna Zandvliet, oprichter van Fendorse